Meda - Shamija e beqarit (Official Video 4K)

Facebook: ArkivaShqip
Instagram: arkivashqip

Produced by: EmraCom
Teksti & Muzika: Ilir Berani
Orkestrimi: Ardian Kastrati
Video: XL Films
Sponsor: Golden Hotel Prishtine

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/1UftQN...
iTunes: music.apple.com/us/album/sham...

Kommentarer

 • fatbardha Ndou
  fatbardha Ndou2 dagar sedan

  bravo meda je me i miri madje tani qe po me martohet vellai esht keng fantastike

 • Mira miriami
  Mira miriami3 dagar sedan

  Ylliiiiiiiiiiii i shqiptarissssssssssss SUKSESE.

 • Renata Kamami
  Renata Kamami3 dagar sedan

  Bravo meda te lumte je kengetari im I preferuar

 • Bouchra
  Bouchra6 dagar sedan

  🇩🇿🇩🇿🇦🇱🇦🇱

 • Freskim Çerkini
  Freskim Çerkini12 dagar sedan

  hello kur dal Meda .album ri 2021

 • Gzim

  Gzim

  9 dagar sedan

  Së shpejti! 🇦🇱❤️‍🔥💯

 • Nercevanna Ibisi
  Nercevanna Ibisi13 dagar sedan

  bravo meda🙂 😘

 • Ble Art
  Ble Art18 dagar sedan

  Kalle🔥🔥🔥 vendasi im Kalle 🔥🔥🔥

 • Kenan Rizahi
  Kenan Rizahi20 dagar sedan

  👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌

 • Bukurije Sejdi
  Bukurije Sejdi21 dag sedan

  💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍💯

 • uerda adi
  uerda adi23 dagar sedan

  kalle kalle Med Zoti te bekoft qe na knaqe 🤩🤩🤩🤩🤩

 • kreshnik sadikaj
  kreshnik sadikaj25 dagar sedan

  ⭐😍👍👍👍👍

 • Xheneta Xheneta
  Xheneta Xheneta27 dagar sedan

  Bravo meda 🙂💕

 • Resmije Trmcic
  Resmije Trmcic27 dagar sedan

  super kege si gjithon meda na kenagje me kenget te bukra qe nxjerr te begoft yoti tz e familjen te bukur

 • Djemailj Nuhiu
  Djemailj Nuhiu27 dagar sedan

  ja medo spo ban mo kerkush darsem... u mushem men

 • Fazile Ramaj
  Fazile RamajMånad sedan

  Mir ke than meda se shoqnija vjen e shkon a dashnija e familja meet gjithmon

 • Suzana Molla
  Suzana MollaMånad sedan

  Ku i gjen Keti kenge te mira kaq mire bravo na kenaqe zemren🌹🌹🌹♥️

 • Veseli Ardita2020
  Veseli Ardita2020Månad sedan

  😃😀

 • Petrıt Berısha
  Petrıt BerıshaMånad sedan

  Goja t lumt o med goja qet sheqer e mjalt

 • suzana molla
  suzana mollaMånad sedan

  BRAVA MEDA NA KENAQE ME KENGET E TUA SHUM TE BUKURA JE BILBILI I KOSOVES DHE I SHQIPNIS QE UNE TU TE NDIGJOJ GJITHMON TE LUMT

 • Hello OO
  Hello OOMånad sedan

  👏👏👏👏👏👏

 • Maksut Beganaj
  Maksut BeganajMånad sedan

  ♥️♥️♥️

 • Mari Ja
  Mari JaMånad sedan

  Ky Modeli i Klines ne Videoklipe spo ja leshon kujt vendin 😀

 • Flori Mflo
  Flori MfloMånad sedan

  Bravo Meda je i papare 💤🤲

 • wnnalis cioov
  wnnalis cioovMånad sedan

  Si gjithmonë këngët i bën super me atë zë të bukur që ke.🇦🇱🇦🇱Meda je më i miri

 • Mario Selishta
  Mario SelishtaMånad sedan

  Med nona je 🙏🙏

 • miko foin
  miko foinMånad sedan

  TE LUMT GOJA SUPER KONG PER VITIN 2021 HITT 🥰🥰🥰🥰🥰

 • Ndue Tarazhi
  Ndue TarazhiMånad sedan

  Nejbrjrbr😘😘🙉❤💋❤💖👫

 • alida flus
  alida flusMånad sedan

  Shum e bukur te lumt Goja 👏👏

 • Donika Kodra
  Donika KodraMånad sedan

  Hajde med sa bukur i paske gjet ata fjal❤❤❤❤❤❤❤

 • seiom jvony
  seiom jvonyMånad sedan

  Mos vdeksh kurr o Deçanali ❤️🤙🏻🤙🏻

 • hoiy vinosa

  hoiy vinosa

  Månad sedan

  A ka beqari shami a

 • Imer Imeri
  Imer ImeriMånad sedan

  💃💃💃💃👏👏

 • doire aintu
  doire aintuMånad sedan

  T’lumtt kangg shum e bukurr ✨✨👏🏻👏🏻

 • sokin jon
  sokin jonMånad sedan

  Bravo👌🏻🥇

 • bilinas mini
  bilinas miniMånad sedan

  Ah,me ne fund nje keng 4 Minuta😍😍

 • alida flus

  alida flus

  Månad sedan

  Goja te lumt 👌👌👌

 • seiom jvony

  seiom jvony

  Månad sedan

  Goja te lumt 👌👌👌

 • Lukicvv Lukic1
  Lukicvv Lukic1Månad sedan

  Bravo trimi i kosovesju jemi mete fort e met irt

 • opzz xsin
  opzz xsinMånad sedan

  Mos vdeksh kurr o Deçanali ❤️🤙🏻🤙🏻

 • Burim Zairi
  Burim ZairiMånad sedan

  Gjith hite te bukura 🤩👌

 • doire aintu

  doire aintu

  Månad sedan

  Te lumt goja meda

 • sokin jon

  sokin jon

  Månad sedan

  Sa do doja te martohesha kete ver edhe per veti po edhe per bab e nan zemra mal ju kish ba

 • Eliesa Lesa
  Eliesa LesaMånad sedan

  Meda bravo kusheri

 • Lindi Dauti
  Lindi DautiMånad sedan

  Suksese 👍👍

 • hen ko
  hen koMånad sedan

  Je si perhere I mrekullushem, Te Bekoft Zoti 🙏🙏🙏

 • opzz xsin

  opzz xsin

  Månad sedan

  🔥🔥🔥👌👍

 • Pajtesa Gjoci
  Pajtesa GjociMånad sedan

  Baravooo Meda shum bukur e ki zoni te embel

 • Have Hoxhaj
  Have HoxhajMånad sedan

  Dhe Meda qe gjithmonë din me ja vu vulen kangve dhe din me qka me kall dasmen 🔥🔥🔥🔥🔥

 • Peja Kosovo

  Peja Kosovo

  Månad sedan

  ♥️

 • wesla Era
  wesla EraMånad sedan

  80 t by

 • lule arta
  lule artaMånad sedan

  A ka beqari shami a

 • Skenda 1234

  Skenda 1234

  14 dagar sedan

  Ka pas dikur tash nuk ka më

 • bowen voowy
  bowen voowyMånad sedan

  Hajde medè hajde e 🔥

 • hen ko

  hen ko

  Månad sedan

  👏👏👏

 • Sadik Laha
  Sadik LahaMånad sedan

  Mashlla 👌

 • Fadilj Bedzeti
  Fadilj BedzetiMånad sedan

  Zjarrr👍👍👍

 • Geg Netherlands
  Geg NetherlandsMånad sedan

  Goja te lumt 👌👌👌

 • xhuli Xhuli
  xhuli XhuliMånad sedan

  Super kenge si gjithmon meda na kenaq me kenget e bukura qe nxjerr te begofte zoti ty e familjen tende te bukur😘🇦🇱

 • sputnik 5
  sputnik 5Månad sedan

  Sa do doja te martohesha kete ver edhe per veti po edhe per bab e nan zemra mal ju kish ba

 • bina xh
  bina xhMånad sedan

  Te lumt goja meda

 • Ledina Dodaj
  Ledina DodajMånad sedan

  Kengetari im i preferuar

 • Ledina Dodaj
  Ledina DodajMånad sedan

  Yll je meda

 • Maki Luma
  Maki LumaMånad sedan

  🔥🔥🔥👌👍

 • Laurenc Rroli
  Laurenc RroliMånad sedan

  🔥🔥🔥

 • Yakoz ZT
  Yakoz ZTMånad sedan

  MEDAAA JE T'AIMMEE

 • Mubera Abduloska
  Mubera AbduloskaMånad sedan

  Bravo 👏 🇦🇱

 • Mubera Abduloska
  Mubera AbduloskaMånad sedan

  Bravo 👏

 • Hana Hana
  Hana HanaMånad sedan

  Si gjithmone nr 1 .

 • ❤💤👈
  ❤💤👈Månad sedan

  Bravo 👏👏👏👏👏💤👈?Medin 😘?Meda ?👈perfekt 👌💤👈keng halla😉

 • jona nikolli
  jona nikolli2 månader sedan

  😍😍 ah mu knaq zemra ..urime shm kenge e bukur

 • Dren Miroci
  Dren Miroci2 månader sedan

  Bravo med shum shukse te rujt zoti ty dhe gjith familjen tende je nje leqend e muzikes pupullore dhe per keng te dasmave 🍷🍷🍷🍷🍷🍷❤❤❤❤❤❤

 • Milihate Loshaj
  Milihate Loshaj2 månader sedan

  O sa bukur

 • Ελενα Σαρικα
  Ελενα Σαρικα2 månader sedan

  🙏🙏🙏⭐⭐🇦🇱❤️❤️Meda zoti te bekoft ty bashke me familjen tuaj !!!

 • Rami Drenica.Rosu♡USA🗽
  Rami Drenica.Rosu♡USA🗽2 månader sedan

  👍🏻Meda 🎶🔊🔉📯🎛🎚🎙🙎‍♂️🎙🎸🎷🎙🙎‍♂️🎶🎶🎶🎶Francais kosova Drenica 💫🇽🇰🇨🇵🇺🇸☕☕☕☕☕🙎‍♂️

 • Lindi Afas
  Lindi Afas2 månader sedan

  ahhhhh cna kalle sidomos ne keto atmosfere dasmash

 • Dorinela gjomarkaj
  Dorinela gjomarkaj2 månader sedan

  Me renqethet mishi. Sa bukur

 • N Melenica
  N Melenica2 månader sedan

  Bravo 💫💫Shum e bukur kanga 🤲🏻Te lumt 💫💫

 • Fioralba Merko
  Fioralba Merko2 månader sedan

  Si gjithmone bravooooo!👏👏👏

 • Marinela Mehmeti
  Marinela Mehmeti2 månader sedan

  Te lumte goja Meda 🔥🔥

 • alida flus

  alida flus

  Månad sedan

  😍😍 ah mu knaq zemra ..urime shm kenge e bukur

 • Skenda 1234
  Skenda 12342 månader sedan

  Dashnia nuk blihet po fitohet me respekt

 • Elisona Reci
  Elisona Reci2 månader sedan

  Ma i miri prej krejtve MEDA ska 1ne bote si ky kengetar 👏👏👏🔥🔥🔥🔥

 • Rrok Sallaku

  Rrok Sallaku

  26 dagar sedan

  Shume bukur te bekoft zoti

 • Senad Nuradini
  Senad Nuradini2 månader sedan

  Meda du bist der beste Mann ☝️

 • Drita Berisha
  Drita Berisha2 månader sedan

  Suksese Meda kenga shume e bukur 👍👌👍😊

 • Gzim
  Gzim2 månader sedan

  ❤️❤️❤️❤️

 • Meslim Elezaj
  Meslim Elezaj2 månader sedan

  Te lumtur bravo medi brgjegjja

 • Shasene Berisha
  Shasene Berisha2 månader sedan

  👏👏👏👏👏❤❤❤❤❤🕊🇽🇰🇦🇱

 • Liridon Tafaj
  Liridon Tafaj2 månader sedan

  💥💥💥💞🔥🔥🔥🔥⭐⭐

 • Elda Klodi
  Elda Klodi2 månader sedan

  Te lumt meda zoti te bekoft se bashku me familjen tende te bukur te pershendesim gjith shqiptart ne Gjermani 😍🥰😍🥰😍🥰😍⭐⭐

 • bowen voowy

  bowen voowy

  Månad sedan

  Legjenda e Muzikes 👍👍👍

 • Peja Kosovo

  Peja Kosovo

  Månad sedan

  😂🙂🙃😉😊😇😀😃😁😅😅😘😘😚🥰🥰🥰🤣🤣🤣🤣🤣😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅💗❤💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💙💟💕💞💋💘💖💋❣❣❣❣💖💖💖🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🧕🧕🧕🧕🧕🧕🧕🧕🧕🧕🧕🧕🧕🧕🧕🧕🧕🤶🤶🤶🤶🤶🤶🤶🤶🧕🧕🧕🧕🧕🧕🧕🧕🧕🧕🧕🧕💑💑💑💑💑💑💑💑💑💑💑💑💑💑💑💑💏💏💏💏💏💏💏💏💑💫💯💚💙💜💛💙🤎💜🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡💋💋💋💋💌💘💋💌😭🥺😭😱😖😨🥺🥺😯😲😳🤪😝😛😙😙😘😛😋😋😋😋😛😛😛😘😘😘😘😗😗😗😗😗😗☺☺☺😚😚😙😙😙😙🐺⚘⚘⚘🌷🌷🌹🌹🥀⚘🌷🌹🌹🌹⚘🌷🌹🌹🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🌹🌹⚘🌷🥀🥀☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕🍵🍵🍵🍵☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🍰🍰🍰🍰🍰🍰🍰🍰🍰🍰🍰🍰🍰🍰♥️♥️♥️♥️♥️♥️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱😲😯😘😘😛😝🤪😚☺

 • Peja Kosovo

  Peja Kosovo

  Månad sedan

  💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💗💗❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💗💗💗❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💗💗💗💗💗💗❤❤💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗

 • Peja Kosovo

  Peja Kosovo

  Månad sedan

  😀😃😂🙂🙃😉😊😍🤩🤩😘😗🤪😜😛😋😝🥰🥰😅😆😁😄😃😃😂🙂😍🤩🙃😉😗😘🤩😋😛🤪😝😚🥰😔😶😏🤭🤫🤔🤨😐🤗😌🤥🤕😪🤧😟🥺😦😱😱😭😣😓😩😩💋💗😽

 • Margot Konjevic

  Margot Konjevic

  Månad sedan

  Mashalla suksese

 • fernando doçi
  fernando doçi2 månader sedan

  ❤❤❤❤❤❤❤👍👍👍👍🙏🙏🙏🙏

 • Adifet Memedi
  Adifet Memedi2 månader sedan

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • rrahman sadiku
  rrahman sadiku2 månader sedan

  Hallall meda je i prsh. Nga Badkrozingen

 • Ali Haziri
  Ali Haziri2 månader sedan

  Hajde medè hajde e 🔥

 • Mendi Sejfijaj
  Mendi Sejfijaj2 månader sedan

  Mos vdeksh kurr o Deçanali ❤️🤙🏻🤙🏻

 • Sidorela Lala
  Sidorela Lala2 månader sedan

  👏👏👏

 • Elona Markaj
  Elona Markaj2 månader sedan

  Ah,me ne fund nje keng 4 Minuta😍😍

 • enio marku
  enio marku2 månader sedan

  Zjarrrrr Meda

 • Besarta Shala
  Besarta Shala2 månader sedan

  bravoo 👍😍😍😍

 • Mirjeta Islami
  Mirjeta Islami2 månader sedan

  🥰🥰🥰🥰

 • Jovan Karaj
  Jovan Karaj2 månader sedan

  Te kendofte jeta sic kendon me gjith shpirte Super jeni 💥💥💥

 • Drane Preci
  Drane Preci2 månader sedan

  Super👏

 • Joker S
  Joker S2 månader sedan

  O Med o yll!

 • Bajram-Ariela Jakupi
  Bajram-Ariela Jakupi2 månader sedan

  Legjenda e Muzikes 👍👍👍

 • briken camaj
  briken camaj2 månader sedan

  Super kng je ipa par Brravo meda je 1

 • Nora Vesele
  Nora Vesele2 månader sedan

  Suksese 💎👌

 • Zamira Oligeri
  Zamira Oligeri2 månader sedan

  Med je ma i mir sukses pac gjithmon mua personalish me lumturon kenget e tua njera ma e bkr se tj dhe tel jem esht plo vec me kanget e tua kalla med kalla e zemra te knof 🙏🙏🙏👏👏👏👏🔥🔥🔥🔥🔥⭐⭐⭐⭐

 • Zamira Oligeri
  Zamira Oligeri2 månader sedan

  Meda te knof zemra zoti te ruj me gjith familje nk gjej dot fjal me te falenderi o vlla ca ke ber per mua tek pica kosova kur un kalova infrat dhe te betohem ne zot nk dita cfar pat thjesh jam shum e mrz dhe u gezova qe erdhi ti me kenaqesi ma te madhe kam ardh tek pista kosava jam cu prej krevati vec me ardh ne mbremjen e pistes kosva me kalu bukur dhe te kerkoj nje mi fal nk desha me ndodh ajo qe ndodh ate nat te lutem me fal meda mora vesh se te kam prish shim pun dhe mua nk me lejojne ma me ardh aty as kur te vish ti as per asken se un vec kur vjen ju med dhe gold vi un e kaloj bkr 🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 • Besarta Kryeziu
  Besarta Kryeziu2 månader sedan

  Bravo bre legjed o ylli 🖤❤💞💕❣❣

 • Niceynice00
  Niceynice002 månader sedan

  Te lumt meda pershendetje nga New York 🤗👍👍

 • DJ- BIMI
  DJ- BIMI2 månader sedan

  👍👍

Nästa