Anila Mimani ft Altin Sulku - A t'ka marr malli (Official Video) | Prod. MB Music

Produced by: Marenglen Boja
Lyrics: Anila Mimani & Marenglen Boja
Video: MaxProduction
Make Up: Rozana Cepele
Editing & Color Grading - SAMI LEKA

Follow Marenglen Boja on:
►Instagram: marenglen_b...

Follow Anila Mimani on:
►Instagram: anila_miman...

Follow Altin Sulku on:
►Instagram: altin_sulku

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/2YiFUE...
iTunes: music.apple.com/us/album/a-tk...

Kommentarer

 • Ervis Myqelefi
  Ervis Myqelefi2 månader sedan

  Kur kendon Anila se cte jep jep 1 ndjesii bobo te prek telat e zemres ... Imagjino sikur te bente 1 balad me shkumbin ismailin sa lot do pikonin nga syt e te dashuruarve ... Shum suksese te 2ve ...

 • Fllanza Lukaj

  Fllanza Lukaj

  6 dagar sedan

  @cil 232q

 • Mateos Pepa

  Mateos Pepa

  11 dagar sedan

  Uk ui

 • tilo cjapi

  tilo cjapi

  16 dagar sedan

  @Ale Alesja 0

 • fatmira vrapi

  fatmira vrapi

  22 dagar sedan

  Do vish have

 • aaaaaayzhag

  aaaaaayzhag

  23 dagar sedan

  !

 • Hisnija Mazreku
  Hisnija Mazreku11 timmar sedan

  🥰🥰😇🤷‍♀️🤷‍♀️👍

 • Bruna Frango
  Bruna Frango2 dagar sedan

  Bukur shum.

 • Sejda Rejsi
  Sejda Rejsi2 dagar sedan

  supër këngë👌

 • Ervin Shahaj
  Ervin Shahaj2 dagar sedan

  o zot ca zeri

 • allma 4fun
  allma 4fun4 dagar sedan

  Quanto mi piace questa canzone 🔝❤

 • shireen saroea
  shireen saroea6 dagar sedan

  Anila means " wind" in Sanskrit...the ancient language of my ancestors.

 • Alex Ntalipai
  Alex Ntalipai6 dagar sedan

  Kenge qe te jepe energi

 • Poni 1
  Poni 17 dagar sedan

  Kenga zeri super cdo gje

 • Sojela Bregu
  Sojela Bregu7 dagar sedan

  Dy38ieeirie83rhjh2y7eu

 • Bledar Jera
  Bledar Jera8 dagar sedan

  👌👌👏👏👏👏👏👏👏🌹🌹🌹

 • Arsi Zace arsizace
  Arsi Zace arsizace11 dagar sedan

  🗣️👉🧛‍♂️🧛‍♀️🦹‍♂️🦹‍♀️

 • Enxhi Marra
  Enxhi Marra12 dagar sedan

  😍

 • sokol braka
  sokol braka13 dagar sedan

  VLERA SHUM KA EDHE KOMPOZITORI PER EFEKTET DHE MIKSIMIN QE KA BER SHUME PERFEKT CDO GJE NE VENDIN E VET

 • sokol braka
  sokol braka13 dagar sedan

  TOP OF BEST HITS....!

 • Aaaa Aaaa
  Aaaa Aaaa13 dagar sedan

  Bravo na kujtoni rinin me kto kenge jeni 1 sha

 • Mimosa Kaziu
  Mimosa Kaziu14 dagar sedan

  Super... e bukur 😘

 • Be Be
  Be Be14 dagar sedan

  💖💖💖💖💖

 • Borsh 🇦🇱
  Borsh 🇦🇱14 dagar sedan

  Cna ktheve vite mbrapa me kete keng,super👍🙋‍♀️ Hej djali ,djali a ta ka marr malli...😭

 • Zena Agolli
  Zena Agolli14 dagar sedan

  Shum Keng e bukur ..🙂

 • ΝΙΚΟΥ ΝΤΟΜΙ
  ΝΙΚΟΥ ΝΤΟΜΙ16 dagar sedan

  Anila je rnderr e rinis time

 • Vita Janak
  Vita Janak18 dagar sedan

  U kenaqa pa mase . Nje duet shum i bukur.

 • Brunilda Merkaj
  Brunilda Merkaj18 dagar sedan

  Më dogji malli,lali!!

 • Valentina Gojani
  Valentina Gojani20 dagar sedan

  🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰👌🏼👌🏼👌🏼👌🏼👌🏼👌🏼👌🏼👌🏼👌🏼👌🏼👌🏼👌🏼👌🏼🥳🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾

 • Ervis Tartori
  Ervis Tartori20 dagar sedan

  Super anila mimani🥰🥰🥰

 • Vjollca Damalja
  Vjollca Damalja20 dagar sedan

  na kënaqi me këtë ze

 • PANDA team
  PANDA team20 dagar sedan

  Super

 • Ergust Plaku
  Ergust Plaku21 dag sedan

  SHUME BUKUR ANILA ZERIN SUPER

 • Andrea Capriotti
  Andrea Capriotti21 dag sedan

  Super kong bravo

 • John Chef
  John Chef21 dag sedan

  Shume e bukur bravo 😍

 • Rajmonda Arapi
  Rajmonda Arapi21 dag sedan

  Sa bukur!!! Nje gershetim i bukur i dy zerae te mbrekullueshem..Zerat tuaj n,a dhurojne emocione te forta.. Suksese!!!!

 • Miss Li
  Miss Li23 dagar sedan

  Much love love 🇦🇲❤️🇦🇱

 • Arsi Zace arsizace
  Arsi Zace arsizace23 dagar sedan

  🚙⛰️👫👉🚶

 • Arsi Zace arsizace

  Arsi Zace arsizace

  17 dagar sedan

  ⛑️👈👩‍🦳

 • Ali Saiti
  Ali Saiti23 dagar sedan

  Ca zeri Anila një bashkëpunim shumë i mirë 😊

 • Adriana dyrmyshi
  Adriana dyrmyshi23 dagar sedan

  Super super muzik😋😋😋🥰🥰🥰🥰

 • arxhena alku
  arxhena alku24 dagar sedan

  Kurioze jam me e dit kush jan ata 800 vet qe I Kan ber dislike ksaj kenge ....njsss jeni t mir qe t dy 🤩😍😍 super bashkpunim

 • Vjollca Damalja
  Vjollca Damalja24 dagar sedan

  na kënaqi me këto kege popullore

 • Salihe Hysenbelliu
  Salihe Hysenbelliu25 dagar sedan

  Bukur 👏👏

 • Anton Matishi
  Anton Matishi28 dagar sedan

  super kenge 💫🌟🌟🌟

 • Lavdim Mekshi
  Lavdim Mekshi28 dagar sedan

  Super këngë me vlera jo si kto pordhat e tjera e pordhacet 🤣🤣🤣

 • Agro Life
  Agro Life29 dagar sedan

  The most beautiful Albanian song. Greetings from Romania🇷🇴

 • shireen saroea

  shireen saroea

  26 dagar sedan

  it is outstanding!

 • muzic channel
  muzic channel29 dagar sedan

  sa kenge e bukur

 • Xhekson
  Xhekson29 dagar sedan

  Super keng kto po jan kengetar te mrekullueshem

 • Fiqerete Turku
  Fiqerete TurkuMånad sedan

  Belo jeni te mrekullushem na nxirrni merzitin ne ne emigrim

 • ledio ledi
  ledio lediMånad sedan

  Gar

 • Ar Novak
  Ar NovakMånad sedan

  Anila ate zerin e ke shume te embel ❤️

 • Anna Dhami
  Anna DhamiMånad sedan

  Cift me te mire kengetaresh nuk ka

 • Eriuela Kaja
  Eriuela KajaMånad sedan

  Jeni te mrekullueshem nje jeten time u kam ndjekur e do ju ndjek me gezim

 • D
  DMånad sedan

  Bravo zemer 😘😘😘

 • Fatbardh Pikaloshi
  Fatbardh PikaloshiMånad sedan

  Bravo Marenglen Boja! Bravo artisteve dhe te gjithe autorve. Eshte vertet e bukur!

 • jola ola
  jola olaMånad sedan

  Jeni shume te mire te dy 💕

 • shega suci
  shega suciMånad sedan

  O sa kenge e bukur e ke br kete kenge

 • Anila Balliu
  Anila BalliuMånad sedan

  🙏♥️

 • Arben Alcani
  Arben AlcaniMånad sedan

  Gm 😍😘👫❤💕👍hej a t'ka marr malli .........................................

 • ender Gamer 12
  ender Gamer 12Månad sedan

  Jeni te mrekullueshem

 • Russilio
  RussilioMånad sedan

  O Komshi te kendoft zemra 😊😊

 • saimon6
  saimon6Månad sedan

  Anila eshte e vecante... Po Altini eshte gjigand.. te dy bashke bashkpunim perfekt zerash ...

 • Antonela Rajta
  Antonela RajtaMånad sedan

  👏👏

 • mirela majko
  mirela majkoMånad sedan

  Super kenge bravo Anila Altin shume bukur nuk e di mua sm perket teksti po me pelqen shume ndoshta muzika Complimenti

 • Jonida Bregu
  Jonida BreguMånad sedan

  kdirhrirjbrjr

 • Ciro Allici
  Ciro AlliciMånad sedan

  Bravo kengetare te mrekullushem suksese 👍👏👏👏

 • Μirada Lezaj
  Μirada LezajMånad sedan

  🥰🥰🥰💋💋💋💋💯💯💯💯💥💥💥💥💫💫💫❤❤❤❤❤👏👏👏👏👏👏👍🏾

 • Kristina Ina
  Kristina InaMånad sedan

  A do behet hit?🤩

 • Binuela Cela
  Binuela CelaMånad sedan

  U7

 • chiara Tata
  chiara TataMånad sedan

  Complimenti super te dy dy zera te mbrekullueshem

 • chiara Tata
  chiara TataMånad sedan

  Te kenaqin shpirtin 🤩🤩🤩❤️❤️❤️🥰🥰🥰

 • Xhuliana Hima
  Xhuliana HimaMånad sedan

  kenget e Shqiperise jan me te bukura ne tere Boten❤❤❤❤❤

 • Hektor Haxhi
  Hektor HaxhiMånad sedan

  😊♥️♥️

 • Nora Shala
  Nora ShalaMånad sedan

  ❤❤❤❤❤

 • Ina Ina
  Ina InaMånad sedan

  Ehhh djali djali na dogje shpirtinnnn,,,, 💘💘💘💘🙈🙈🙈

 • Doriana Mino
  Doriana MinoMånad sedan

  ❤❤❤❤❤❤❤❤🥰🥰🥰🥰🥰🥰❤❤❤❤❤❤❤❤♥️

 • Nora Boshti
  Nora BoshtiMånad sedan

  👌👌👌👌👌

 • serxhio telah
  serxhio telahMånad sedan

  super 👏🏼🙌🏼

 • Paula Drăgan
  Paula DrăganMånad sedan

  😍 let's put this song in top🥰

 • Mihaela Carbunaru

  Mihaela Carbunaru

  2 dagar sedan

  O traducere sau măcar versurile sa le traduc.. Ma poți ajuta?

 • Eri Jon
  Eri JonMånad sedan

  Na knaqët Shpirtin👏👏

 • Brajan Plaku
  Brajan PlakuMånad sedan

  Uroj t'a bejm nje keng me Sh kumbin Anila ka ze shum. Te embel gjithashtu dhe Shkumbini do jet shum bukur ❤️❤️❤️❤️🌹🌹🌹🌹❤️❤️

 • Anila Gjokaj
  Anila GjokajMånad sedan

  Dy ze te mrekullueshe j 'ador

 • Luziana
  LuzianaMånad sedan

  👏👏👏👏👏❤️❤️

 • Talat Aktar
  Talat AktarMånad sedan

  Ce frumos o piesa

 • Aquord
  AquordMånad sedan

  Super hit brravo 👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼❤❤❤❤🥰😘😘😘😘

 • Aristir Qarri
  Aristir QarriMånad sedan

  Te pa zevendshueshem, njesha.

 • Mike Saraft
  Mike SaraftMånad sedan

  🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩🧩🧩🧩🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • Mike Saraft
  Mike SaraftMånad sedan

  🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩🧩🧩🧩🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • Eraldi Antonio
  Eraldi AntonioMånad sedan

  Shum Keng me nostalgji ju kendoft zemra

 • Mirela Cela
  Mirela CelaMånad sedan

  Ooooo sa e bukur!!!!Anila e Altini bashkepunim perfekt. Ju lumte!!! 😍 😍 😍 😍 😍

 • Mehmeti Pranvera
  Mehmeti PranveraMånad sedan

  Vallaj mu per ty, m'kalli m'kalli! Dashuri kjo kenge!

 • Etmira Hysenllari
  Etmira HysenllariMånad sedan

  Bravo shum e bukur kjo kenge

 • Arben Alcani
  Arben AlcaniMånad sedan

  ❤ 💑 ❤ 🌹 🍉 🍸 🍉 ❤ 😉 😍 🔥 💥 📈 📈 📈 📈 📈 ❤ 👒 👌 👍 🌝 🌞 Në zemër gjithmonë të mbajta Shpirtin vetëm te ty e fala Edhe pse Jo-ja s'kishte të sosur Ti 💖 për mua 💑 ishe Gjithmonë ajo femra e përsosur .................................................... Hej Lali Lali Lali M'dogji malli Vallaiii për ty M'kalli M'kalli

 • Arben Alcani
  Arben AlcaniMånad sedan

  Hej lali lali lali lali Pĕr Elita 👋 M'ka marrë malli

 • Edison Kana
  Edison KanaMånad sedan

  BUKUR

 • Blanco Motos
  Blanco MotosMånad sedan

  бащща юоерда де цамцопм у цхещос

 • Arben Alcani
  Arben AlcaniMånad sedan

  Djalin e ka marrë 😍 🔥 💥 📈 📈 📈 📈 📈 ❤ malli 💕

 • Arben Alcani

  Arben Alcani

  Månad sedan

  ❤ 🔥🌞

 • Ermenita Grembi
  Ermenita GrembiMånad sedan

  Anila+Altin SUPER bashkepunim ,ze diamant,ju lutem vazhdoni te na kenaqeni me zerin tuaj magjepes,e degjoj kengen dhe me cmall me vendin tim,dhe me mbush me dashuri zemren,na mbani gjalle,🌟🌟❤️❤️

 • Νικος Τσακμακος
  Νικος ΤσακμακοςMånad sedan

  Cit të dashuruarit

 • Popi London
  Popi LondonMånad sedan

  🌹🕊

 • anxhela love
  anxhela loveMånad sedan

  😚😚😚😚😚

 • Anxhi Mecollari
  Anxhi MecollariMånad sedan

  Bravo 🥰🥰

 • Hdbxbx Hdjdndh
  Hdbxbx HdjdndhMånad sedan

  Pershendes shpirtin tim qe e dua shum me kete kenge te bukur

 • Hdbxbx Hdjdndh
  Hdbxbx HdjdndhMånad sedan

  Shum bukur

 • Hdbxbx Hdjdndh
  Hdbxbx HdjdndhMånad sedan

  Ah cfar zerash te dy jini shu.m te mire

Nästa